GOLF ACADEMY ÚVOD MIESTO VÝUKY CENNÍK ZELENÁ KARTA FOTOGALÉRIA KONTAKT
GOLF PRE ZAČIATOČNÍKOV, DOSTUPNÁ HRA PRE KAŽDÉHO - START KARTA
Všetkým priaznivcom golfu ponúkame možnost absolvovania kurzu pre začiatocníkov, na konci ktorého je vystavená tzv. Štart karta,
ktorá oprávňuje k hre na verejnom 9 jamkovom ihrisku /PAR 28/ v areáli Green Resort.

MIESTO VÝUKY

GOLFOVÝ AREÁL GREEN RESORT
GOLFOVÝ KLUB BORŠA
HRUBÁ BORŠA 35
925 23 HRUBÁ BORŠA


Mapa :GOLF TRNAVA,
KAMENNÝ MLYN 11
917 08 TRNAVA


Mapa :

 

Golfový areál Green Resort sa nachádza len 21 kilometrov od kraja Bratislavy, priamo v obytnom a voľnočasovom komplexe Green Resort. Areál má vynikajúcu dostupnosť z celého okolia, ako aj z miest Senec, Bratislava, Trnava a Nitra. Cestovaniu z Bratislavy výrazne pomohlo rozšírenie dialnice až po Trnavu.

V súčasnosti môžu hráči využívať 9 jamkové verejné ihrisko /PAR 28/, ktoré je pre množstvo prírodných a modelovaných nástrah výzvou pre každého hráča (971 m zo žltých a 779 m z červených odpalísk). Ihrisko je znormované s možnosťou úpravy HCP 37-54.

Od roku 2012 je otvorených 6 jamiek z 18 jamkového majstrovského ihriska /PAR 24/. Na týchto prvých jamkách môžte okúsiť kvalitu hracích plôch a charakter designovania, ktorý je použitý na všetkých budúcich 18 jamkách.

Majstrovské 18 jamkové ihrisko je koncipované do rozľahlých plôch, ktoré vytvárajú absolútny komfort pre golfovú hru. Celkovou dĺžkou ihriska 6 661 m a množstvom prírodných prekážok vytvoríme vhodné podmienky pre zaujímavú, a zároveň náročnú hru pre skúsených hráčov. Naším želaním ale je, aby si hru dokonale užili tak dobrí hráči, ako aj začiatočníci.

Na trénovanie odpaľov a švihu je k dispozícii 250 m dlhý driving range so 17 timi krytými odpaliskami s osvetlením. Počas golfovej sezóny sa hrá z trávnatých odpalísk, kde je kapacita tréningovej plochy 25 odpalísk.

K ďalšiemu trénovaniu hry slúži priestranný putting green s rozlohou 800 m2 a chipping area o rozlohe 2 500 m2 a cvičný pieskový bunker.
V club house, ktorý je priamo v budove driving rangu, nájdu hráči bar s občerstvením, príjemnou obsluhou a k dispozícii je aj zastrešená letná terasa s výhľadom na tréningovú plochu. Ďalej môžu hráči využívať pôžičovňu golfovej výstroje a golf shop s množstvom golfového tovaru.

Created by SLOVAKIA WebDesign - tvorba web stránok PGA